Uppdraget avser leverans av virke och byggmaterial, inklusive måttbeställda varor. I uppdraget ingår även för leverantören att hålla konsignationslager till Beställaren.
Leverans sker antingen genom leverans av leverantören hos beställaren, avhämtning av beställaren hos leverantören eller i konsignationslager.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 03419100 Virkesvaror, 39144000 Badrumsmöbler, 39221000 Köksutrustning, 44100000 Konstruktionsmaterial och tillhörande föremål, 44192000 Diverse annat byggmaterial, 44221200 Dörrar, 44523300 Beslag
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen