Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85312300 Vägledning och rådgivning
Leveransplats
Land: Sverige
Var som helst i det aktuella landet
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 20 000 000,00 SEK