2. Förfarande
Förfarande
Titel: Cyberförsäkring för Akademiska Hus AB 2024-09-01--2025-08-31
Beskrivning: Förhandsannonsering för anbudsinfordran (intresseanmälan) om att lämna offert på cyberförsäkring för Akademiska Hus AB avseende perioden 2024-09-01--2025-08-31 + 1 + 1 +1 optionsår.
Intern identifierare: 24/5
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66515000 Skadeförsäkringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000