258441-2021 - ÄndringSverige-Ängelholm: Miljötjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Natur och miljö 2021
Referensnummer: KS 2021/166
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90700000 Miljötjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar Ängelholms kommuns behov av konsulttjänster för natur och miljö. Upphandlingen är uppdelad i tre delområden Miljö, Natur - terrester och limnisk samt Natur - marin.