258537-2021 - ÄndringSverige-Göteborg: Uthyrning eller leasing av egendom annan än bostäder
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kontorslokaler, Intraservice
Referensnummer: N230-0684/21
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
70220000 Uthyrning eller leasing av egendom annan än bostäder
II.1.4.
Kort beskrivning
Lokalförvaltningen ska bistå Intraservice med att hitta ändamålsenliga kontorslokaler för deras verksamhet. Hyresvärdsskap där potentiell anbudsgivare ska offerera lokal som ska anpassas efter Intraserivce behov och krav är upphandlingsföremålet. Intraservice kommer att bli direkt hyresgäst.
Välkomna att hämta upphandlingsdokumenten för ansökningsfasen. Lokalförvaltningen och Intraservice ser fram emot Er anbudsansökan.