Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79417000 Konsulttjänster för säkerhet
Leveransplats
Land: Sverige
Var som helst i det aktuella landet
Värde