258641-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – System- och stödtjänster – Förmånsportal
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFörmånsportal
BeskrivningSe UHD
Intern identifierareKS 2026/310
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72250000 System- och stödtjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem, 72268000 Tillhandahållande av programvara
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000