258683-2020 - ÄndringSverige-Huddinge: Montering av undertak
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tomtbergaskolan: Undertak AB 04
Referensnummer: HS/2019:435
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45421146 Montering av undertak
II.1.4.
Kort beskrivning
Undertaksarbeten vid om- och tillbyggnad av Tomtbergaskolan i Huddinge kommun.