258712-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konsulttjänster för säkerhet – Ramavtal utveckling och normering Säkerhetsskydd
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal utveckling och normering Säkerhetsskydd
BeskrivningRamavtal utveckling och normering Säkerhetsskydd
Intern identifierare26FMVU817
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79417000 Konsulttjänster för säkerhet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareRamavtal utveckling och normering Säkerhetsskydd