Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45316210 Installation av trafikregleringssystem
Leveransplats
Del av land (NUTS): Stockholms län (SE110)
Land: Sverige
Kompletterande information: -