2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2025-1195: PFOS rening lakvatten Tveta
Beskrivning: Denna upphandling avser PFOS-rening av lakvatten i enlighet med upphandlingsdokumenten. En (1) leverantör kommer att antas för hela upphandlingen.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90733000 Tjänster avseende vattenföroreningar
Ytterligare klassificering (cpv): 90733000 Tjänster avseende vattenföroreningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Huvudklassificering (cpv): 65120000 Drift av vattenreningsanläggning