258910-2017 - ÄndringSverige-Stockholm: Medicinska informationssystem
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Illumina instruments with platform specific products.
Referensnummer: 2-2207/2017
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
48814000 Medicinska informationssystem
II.1.4.
Kort beskrivning