2. Förfarande
Förfarande
Titel: New Simulator Centre
Beskrivning: The main object of the procurement is to procure a new simulator centre with service and support for up to 15 years.
Intern identifierare: 25-04934
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 34150000 Simulatorer
Ytterligare klassificering (cpv): 34931400 Navigationssimulatorer, 38970000 Forskningssimulatorer, testsimulatorer och simulatorer för vetenskapligt bruk
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000