2. Förfarande
Förfarande
Titel: Företagshälsa
Beskrivning: Upphandlingen omfattar en företagshälsa med främjande, förebyggande tjänster och rehabiliteringstjänster till Region Dalarna i enlighet med upphandlingsdokumenten.
Intern identifierare: RS 2023/1429
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85147000 Företagshälsovård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Ska-krav obligatoriska
Beskrivning: Upphandling av företagshälsa
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Avtalsvillkor IT