2. Förfarande
Förfarande
Titel: Request for information (RFI) - Pet cremator
Beskrivning: This is a request for information (RFI) for a pet cremator. The purpose is to get knewledge of the market before the upcomming procurement.
Intern identifierare: SVA 2024/356
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar