Denna entreprenad syftar till att modernisera och framtidssäkra sjukhusets elförsörjning samt förbättra Mora lasaretts robusthet och är en del av projektet "Nybyggnation av hus 33 och 34, vid Mora lasarett.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Samverkansavtal