2. Förfarande
Förfarande
Titel: Arkivinredning 2025
Beskrivning: Upphandlingen omfattar arkivinredning av olika typer i olika material. Tjänster så som installation av nya arkivinredningar och justering av redan befintliga arkiv. Tillbehör så som hyllbelysning, arkiv-, pärm- och bordsvagn, rullbord, kick step pallar med mera.
Intern identifierare: SF 2025/184
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39131100 Arkivhyllor
Ytterligare klassificering (cpv): 39130000 Kontorsmöbler
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Arkivinredning 2025