2. Förfarande
Förfarande
Titel: Utformning av prototyp för innovativt fiskeredskap
Beskrivning: Denna upphandling syftar till att utveckla ett innovativt fiskeredskap, ytterligare information framgår av förfrågningsunderlag.
Intern identifierare: KA 2024/000417
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79410000 Företags- och organisationsrådgivning
Ytterligare klassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Kvalificering (1)
Beskrivning: Enligt förfrågningsunderlag
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Obligatoriska krav
Ytterligare klassificering (cpv): 79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster