Tranås Energi AB inbjuder Er att inkomma med anbudsansökan.
Denna upphandling avser att anbudsgivaren skall efter beställning från Tranås Energi AB leverera en Krafttransformator 145/52 kV, 50MVA till driftfärdigt skick.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 31100000 Elektriska motorer, generatorer och transformatorer, 31174000 Kraftförsörjningstransformatorer, 51111300 Installation av transformatorer
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen