2. Förfarande
Förfarande
Titel: IT-stöd för stödbehovsmätning och resursfördelning
Beskrivning: Upphandling gällande IT-stöd för stödbehovsmätning och resursfördelning.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 72222300 IT-tjänster, 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster, 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd, 48517000 IT-programvara
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001