2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Container 2025
Beskrivning: Köp av containrar för transport av avfall. Upphandlingen i sig är inte förändrad sedan tidigare utan ett krav har justerats.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44613000 Stora containrar
Ytterligare klassificering (cpv): 63111000 Containerhantering, 44613800 Avfallscontainrar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Containrar för transport av avfall.