259287-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Snöröjning – Snöröjning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSnöröjning
BeskrivningSandvikens kommun, Sandvikenhus AB, Sandvikens Nyttofastigheter AB och Sandviken Energi inkl. dotterbolag upphandlar snöröjning.
Intern identifierareIKS2024_20
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareSnöröjning