2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal arkitekttjänster Mässfastigheter i Stockholm AB
Beskrivning: Uppdraget avse arkitekttjänster åt Mässfastigheter i Stockholm AB
Intern identifierare: 23/235
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71200000 Arkitekttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Upphandling av konsulter inom arkitekt tjänster
Beskrivning: Se upphandlingsdokument
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Ekonomisk mest fördelaktig (1)