2. Förfarande
Förfarande
Titel: Byggtjänster: Golvläggning/tjänster Borgholms kommun
Beskrivning: Arbetet omfattar löpande Golvläggning/tjänster inom hela Borgholms kommun.
Intern identifierare: 24/12
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Ramavtal Byggtjänster: Golvläggning/tjänster Borgholms kommun