Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Konsult för tech-satsning
Referensnummer: KSN-2018-1603
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 72221000 Konsulttjänster för företagsanalys
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar planering och genomförande av ett antal aktiviteter som syftar till att utveckla innovations- och entreprenörsstödet inom tech-sektorn i Uppsala.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 10 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 72221000 Konsulttjänster för företagsanalys
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen