25943-2023 - ÄndringSverige-Nora: Transport av slam
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Omhändertagande och transport av avvattnat slam
Referensnummer: 22/17
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90513700 Transport av slam
II.1.4.
Kort beskrivning
Samhällsbyggnad Bergslagen inbjuder itll anbudslämning avseende upphandling av omhändertagande och transport av avvattnat slam från förbundets reningsverk.