Huvudsaklig CPV-kod 34144500 Fordon för avfall och avloppsvatten
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar leverans av en styck komplett fabriksny Två-facks lågbyggd baklastande sopbil till beställarens insamling- och återvinningsverksamhet.