259589-2026 - Resultat
Sverige – Drift av idrottsanläggningar – Drift av simhall
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDrift av simhall
BeskrivningDrift av simhall
Intern identifierareKFN/2025:64
Typ av förfarandeÖppet
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 92610000 Drift av idrottsanläggningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareDrift av simhall