2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2025-1028 Bemanningstjänster skolsköterskor och skolläkare Södertälje-, Nykvarns- & Gnesta kommun
Beskrivning: Bemanningstjänster för elevhälsan gällande skolsköterskor och skolläkare i Södertälje-, Nykvarns- och Gnesta kommun
Intern identifierare: 25/21
Förfarandets viktigaste kännetecken: Se upphandlingsdokumenten
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79624000 Förmedling av vårdpersonal
Ytterligare klassificering (cpv): 79625000 Förmedling av läkare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Intern identifierare: 1673449
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Delområde skolsköterskor
Beskrivning: Bemanningstjänster för elevhälsan gällande skolsköterskor i Södertälje-, Nykvarns- och Gnesta kommun
Intern identifierare: 1673856
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Delområde skolläkare
Beskrivning: Bemanningstjänster för elevhälsan gällande skolläkare i Södertälje-, Nykvarns- och Gnesta kommun
Intern identifierare: 1673857
Huvudklassificering (cpv): 79625000 Förmedling av läkare