See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: 2 Gräsyteskötsel
Beskrivning: Gräsyteskötsel
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77300000 Trädgårdstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Bruksgräsmattor (G2) indelat på geografiska område - Hjärnarp/Munka Ljungby
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:106700:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 77310000 Plantering och skötsel av grönområden
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Bruksgräsmattor (G2) indelat på geografiska område - Skepparkroken/Björkhagen/Magnarp/Vejbystrand
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:106700:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Bruksgräsmattor (G2) indelat på geografiska område - Strövelstorp
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:106700:Lot:3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Högväxtgräs/Slaghacksytor (G3) a, b, c
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:106700:Lot:4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Robotytor (G2, G3) a, b, c
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:106700:Lot:5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Slåtteräng/våtäng (ängsytor) (G5, G6)
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:106700:Lot:6