Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71321300 Konsulttjänster inom VA
Leveransplats
Var som helst
Kompletterande information: Inom Lerums kommun.
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 9 500 000,00 SEK