259769-2020 - ResultatSverige-Trelleborg: Brandskyddstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Service brandskydd inklusive material
Referensnummer: KS 2020/198
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
75251110 Brandskyddstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
35111000 Brandbekämpningsutrustning, 45343200 Installation av brandbekämpningsutrustning, 50413200 Reparation och underhåll av utrustning och anordningar för brandbekämpning, 50610000 Reparation och underhåll av säkerhetsutrustning, 51700000 Installation av brandskyddsutrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen