25978-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konstruktionsmaterial – Trä- och byggvaror
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTrä- och byggvaror
BeskrivningRamavtal för leverans av trä- och byggvaror för avrop vid behov.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44110000 Konstruktionsmaterial
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelAnbudsområde Mjölby kommun, FAMI
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:118590:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 44111000 Byggnadsmaterial, 44190000 Diverse byggmaterial, 44191000 Diverse byggmaterial av trä
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelAnbudsområde Motala kommun, Sjöstaden
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:118590:Lot:2