259788-2019 - ÄndringSverige-Jönköping: Verktygsprogram
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Testverktyg för rekrytering och utveckling
Referensnummer: RJL 2018/3134
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
48700000 Verktygsprogram
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar tester som ska användas i rekryteringsprocessen och som kan användas vid grupp och ledarutveckling.