25979-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – Applikation för mobil och webb för ungdomsmottagningarna i Stockholms län
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelApplikation för mobil och webb för ungdomsmottagningarna i Stockholms län
BeskrivningStorsthlm inbjuder härmed Anbudssökande att ansöka om att få kvalificera sig till upphandlingen av en kommungemensam lösning för ökad tillgänglighet för ungdomar till Stockholms läns kuratorer på ungdomsmottagningar. Upphandlingen omfattar en gemensam applikation för mobil och webb som kan möta behov från ungdomar för att öka tillgänglighet av kuratorsstöd på ungdomsmottagningar. För utförligare information se avsnitt 1.4 i Ansökningsinbjudan.
Intern identifierareS/24/0014
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareApplikation för mobil och webb för ungdomsmottagningarna i Stockholms län