259818-2020 - ResultatSverige-Härnösand: Inbrottslarmssystem
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Inbrottslarm
Referensnummer: UH-2019-54
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
31625300 Inbrottslarmssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Larmtjänster
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen