259873-2026 - Resultat
Sverige – Restaurang- och serveringstjänster – Lunchrestaurang vid utbildningar i Färgskrapan, Sollentuna
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelLunchrestaurang vid utbildningar i Färgskrapan, Sollentuna
BeskrivningUpphandlingen omfattar lunchservering på restaurang för deltagare vid utbildningar i Domstolsverkets lokal Färgskrapan, Sollentuna. Leverantören ska även ha möjlighet att tillhandahålla lunch via catering.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 55300000 Restaurang- och serveringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116315:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 55320000 Måltidsservering, 55310000 Restaurangserveringstjänster, 55520000 Catering