2. Förfarande
Förfarande
Titel: Magnetkamera 3T
Beskrivning: ramavtal avseende
Intern identifierare: HSN2024/3024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33113000 MRT-utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del (1) (3)
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal avseende magnetkameror 3T
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33110000 Utrustning för medicinsk, odontologisk och veterinärmedicinsk bildbehandling
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Informationsfrågor
Beskrivning: Upphandlingen ramavtal avseende avser magnetkameror 3T