2. Förfarande
Förfarande
Titel: Multifunktionsskrivare
Beskrivning: Upphandlingen avser en komplett utskriftslösning med så kallad FollowMe-print för RISE koncernen.
Intern identifierare: 25/100
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30100000 Kontorsmaskiner, kontorsutrustning och kontorsmateriel, utom datorer, skrivare och möbler
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000