2. Förfarande
Förfarande
Titel: Eventbyråtjänster
Beskrivning: Upphandlingen avser tjänster kopplade till event. Exempel på tjänster är interna event, kundevent och catering.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79952000 Evenemang
Ytterligare klassificering (cpv): 92331100 Tjänster på mässor, 92111250 Produktion av informationsfilm, 92000000 Fritids-, kultur- och sporttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001