260009-2018 - ÄndringSverige-Hässelby: Social omsorg med inkvartering
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Gruppbostäder
Referensnummer: 2.2.2-151-2018
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85311000 Social omsorg med inkvartering
II.1.4.
Kort beskrivning
Uppdraget omfattar driften av fyra gruppbostäder enligt nedan dygnet runt årets alla dagar.