2. Förfarande
Förfarande
Titel: CBCT neurooperation
Beskrivning: CBCT till neurooperation
Intern identifierare: UPPH2026-00075
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33111000 Röntgenapparatur
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000