See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fastighetsservice IIIEE- Internationella Miljöinstitutet, Lunds universitet
Beskrivning: Internationella Miljöinstitutet IIEE har behov utav fastighetsservice och upphandlar därför en entreprenad som avser tillsyn, skötsel och avhjälpande underhåll av mark och byggnad, verksamhetsservice för Fastigheten St Mikael 18, Lund, adress Tegnérsplatsen 4, Lund.
Intern identifierare: V 2024/2112
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 70330000 Fastighetsförvaltning på arvodes- eller kontraktsbasis
Ytterligare klassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll, 70000000 Tjänster avseende fast egendom
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Fastighetsservice IIIEE- Internationella Miljöinstitutet, Lunds universitet