2. Förfarande
Förfarande
Titel: Samarbetsavtal - nöt-, kalkon- samt viltkött
Beskrivning: Upphandlingen avser nöt-, kalkon- samt viltkött till Lidköpings kommun.
Intern identifierare: KS 2026/229
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15100000 Animaliska livsmedel, kött och köttprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Upphandling av livsmedel i samverkansavtal
Beskrivning: Se UHD.
Intern identifierare: 1803301-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Upphandling av livsmedel i samverkansavtal (1)
Intern identifierare: 1858257-1