260175-2020 - ÄndringSverige-Kristianstad: Undersökningar
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Undersökningstjänster
Referensnummer: 2020-O000371
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79311000 Undersökningar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling avser Kvantitativa och kvalitativa undersökningar, mätningar och analyser.