260182-2020 - ÄndringSverige-Nässjö: Drift av idrottsanläggningar
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ismaskin för bandy och hockeyarena
Referensnummer: 032-2020
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
92610000 Drift av idrottsanläggningar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av ismaskin för banyarena i Nässjö, med option för ytterlighare 1st.