260289-2022 - ResultatSverige-Jönköping: Radiotjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Podcastreporter
Referensnummer: 3.2.11-21398/2021
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
92210000 Radiotjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Inbjudan att lämna anbud
Jordbruksverket bjuder in till att lämna anbud avseende podcastreporter åt Jordbruksverket, Landsbygdsnätverket och Distriktsveterinärerna.
Uppgiften om volym är bara en vägledning och kan komma att öka eller minska under avtalstiden.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
92211000 Radioproduktion
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen