Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
RFI gällande bröstproteser och utprovningsverksamhet
Referensnummer: 2023
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 33184400 Bröstproteser
II.1.4.
Kort beskrivning
Inför ny upphandling avseende bröstproteser och utprovningsverksamhet vill HSN ge presumtiva anbudsgivare möjlighet att inkomma med synpunkter och information som HSN kan ta beaktande när upphandlingsdokumeten ska utformas.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Detta är ej en upphandling utan en RFI (Request for information). Inför ny upphandling avseende bröstproteser och utprovningsverksamhet vill HSN ge presumtiva anbudsgivare möjlighet att inkomma med synpunkter och information som HSN kan ta beaktande när upphandlingsdokumeten ska utformas.