Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
OVK-Besiktning, Region Västmanland
Referensnummer: IN-IN21-0193
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 71315410 Inspektion av ventilationssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av OVK-Besiktning, Region Västmanland
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 71630000 Teknisk besiktning och provning, 71631000 Teknisk besiktning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen