2. Förfarande
Förfarande
Titel: Catering till Kriminalvårdens anstalter och häkten
Beskrivning: Ramavtal gällande leverans av tillagad och kyld lunch och middag till intagna vid häkten och anstalt, i de verksamheter där Kriminalvården saknar möjlighet till egna tillagningskök.
Intern identifierare: 2025-28157
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55520000 Catering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000